if_photoif_put_inmenu
Тривіта
Зателефонуйте нам!
+38 (073) +38 (073) 002-89-02 Показати

3 функції і 3 критерії вибору гнучких зв'язків

29 березня 2019

Гнучкі зв'язки - це спеціальний будівельний матеріал для спорудження будинків зі стінами тришарового типу. Вони будуються таким чином, щоб з'єднати внутрішню і зовнішню стіни. Гнучкий зв'язок - це анкер з базальтопластику, який має низьку теплопровідність і перешкоджає утворенню "містків холоду". Базальтопластик також має підвищену міцність на розрив і тривалий термін експлуатації.

3 мети, для яких використовуються гнучкі зв'язки

Гнучкі зв'язки мають круглий перетин і рифлену поверхню. Часто вони продаються в комплекті з пластиковими насадками, які фіксують виріб в кладці. Завдяки такому тандему зв'язок і насадок, конструкція вирішує відразу кілька завдань:

  • Додаткове з'єднання фасадної стіни з несучим елементом будівлі. Це стосується будинків, які споруджуються за принципом добудови зовнішньої стіни.
  • Зменшення тепловтрат при зміцненні конструкції будівлі. Завдяки властивостям базальтопластику ви і зміцните будівлю, і видалите "містки холоду".
  • Закріплення утеплювача на несучій стіні. Справа в тому, що зовнішня стіна через перепади температур збільшується і зменшується в розмірах на 1-3 мм. Через це утеплювач не можна змонтувати просто між стінами, його потрібно прикріпити до однієї з них. Адже якщо розмір зазору збільшиться, плити утеплювача впадуть на землю. Та й сам утеплювач постраждає від деформацій. Тому гнучкі зв'язки притискають його до стіни, яку планується утеплити за проектом.

Головне завдання сполучних елементів - з'єднати разом всі верстви монолітної стіни.

Вибираємо гнучкі зв'язки

Якщо Ви хочете, щоб анкери якісно виконували покладені на них завдання, Вам потрібно правильно вибрати вироби. Щоб полегшити вибір, звертайтеся до СНиП II-22-81, пункт 6.31, де описані вимоги до гнучких зв'язків.
Також радимо Вам звернути увагу на наступні 3 критерії:

  • Анкери з різних матеріалів володіють різними технічними характеристиками. Часто вони значно впливають на якість конструкції. Тому якщо Ви вибираєте той чи інший матеріал, переконайтеся, що його можливості збігаються з завданнями, які на нього покладені.
  • Для різних будинків будуть потрібні різні гнучкі зв'язки. Зверніть увагу, щоб вибрані Вами матеріали збігалися з типом цегли, з якого побудована стіна, і видом утеплюючих плит.
  • Гнучкі зв'язки мають різні габарити. Розширення арматури не завжди достатньо, зверніть на це увагу.

Не слід купувати дешеві гнучкі зв'язки. Часто вони мають сумнівну якість.

Ваш браузер застарів!

Оновіть Ваш браузер для правильного відображення цього сайту. Оновити мій браузер

×