if_photoif_put_inmenu
Тривіта
Зателефонуйте нам!
+38 (067) +38 (067) 549-59-50 Показати
+38 (073) +38 (073) 002-89-01 Показати

Піноскло - чим воно краще за інших утеплювачів?

09 січня

Піноскло - це утеплювач, який виготовляється зі спіненого скла. Цей матеріал надійшов в масове виробництво в далекі 30-ті роки в СРСР. У той час радянські вчені були вкрай зацікавлені плавучими характеристиками скла. Вже після цього піноскло стали використовувати саме як теплоізоляційний матеріал, так як воно здатне утримувати тепло в приміщенні.

Ще до війни піносклом покривали підлоги і стіни, його використовували для теплоізоляції покрівель. Адже цей виріб також може похвалитися здатністю легко поглинати звуки.

Сьогодні піноскло залишається вельми популярним, незважаючи на конкуренцію з боку пінопласту, скловати і базальтової вати. Чому ж піноскло як і раніше настільки затребуване, і чим воно краще за інших утеплювачів? Для того, щоб це зрозуміти, почнемо з прямо протилежного - недоліків матеріалу. Їх набагато менше, ніж у інших утеплювачів, і це вже перша перевага піноскла.

Недоліки піноскла

Перший недолік - це обов'язкова необхідність у використанні сучасного обладнання, яке коштує недешево. Встановити такі виробничі лінії може тільки велике підприємство.

При виробництві піноскла сировинну масу потрібно вспінювати. Причому в якості сировини цілком підійде бите скло. Воно перемелюється в дрібний порошок і засипається в форми, а потім транспортується в цех для плавки в спеціальних печах.

При плавці скла виділяються гази, які спучують розплавлене скло. За рахунок цього об’єм маси може збільшуватися в 15 разів. Потім проводять дуже повільне і поступове охолодження, щоб матеріал не тріснув. Після застигання піноскло розпилюється на блоки, після чого його обробляють.

Однак кінцевий виріб володіє крихкістю, і це - другий недолік піноскла.

Крім того, в зв'язку з особливостями матеріалу, монтувати плити з піноскла повинні тільки справжні професіонали з багаторічним досвідом, тому що інакше ніхто не гарантує, що теплоізоляційний «щит» буде надійним і довговічним.

Ціна на піноскло висока, що пов'язано з тим, що для його виготовлення потрібне дороге обладнання. Це останній маленький недолік.

Сильні сторони

Зате переваг у піноскла хоч відбавляй:

 1. Тривалий термін експлуатації (до 100 років і навіть більше);
 2. Висока морозостійкість;
 3. Зручний монтаж;
 4. Кілька форм випуску (плита, блок, гранули);
 5. Стійкість до високих температур (скляний матеріал витримує нагрівання до 800 градусів, не змінюючи своїх властивостей);
 6. Піноскло - універсальний матеріал, який підійде для утеплення всіх видів будівель і споруд;
 7. Піноскло не схильне до ерозії, тому що в його складі немає компонентів, які могли б вимитися разом з водою;
 8. Пожежобезпечність та негорючість;
 9. Стійкість до перепадів температур, високої вологості, корозії, вивітрювання;
 10. Висока міцність на стиск;
 11. Швидко відновлює форму після завершення монтажних робіт;
 12. Плити не окислюються, так як в їх складі немає оксидів;
 13. Невеликі витрати праці при монтажі виробу;
 14. Абсолютна екологічність і безпека для здоров'я людини (в той час як базальтова вата при розпилі виділяє небезпечні для дихальних шляхів людини мікрочастинки, що витають потім в повітрі);
 15. Точність геометричних параметрів, так як виготовляється матеріал в заводських умовах і розпилюється автоматично по строго заданих параметрах.

Крім того, якщо Ви вирішили купити піноскло і утеплити їм свій будинок, Ви повинні знати про ще одне достоїнство цього матеріалу. Блок піноскла складається з безлічі пор, в кожній з яких міститься газ. Тиск в порі нижче атмосферного, за рахунок чого блок легко витримує значні механічні навантаження.

Що стосується порівняння піноскла з іншими утеплювачами, відразу відзначимо, що воно більш універсальне (в той час як пінопласт може використовуватися тільки зовні будівель), екологічне (на відміну від тієї ж базальтової вати), прослужить в рази довше (100 років проти 30-35 у мінеральної вати). Така властивість, як теплопровідність, у піноскла на тому ж рівні, що у і інших утеплювачів. Коефіцієнт теплопровідності піноскла складає 0,06-0,08 Вт/м*К, у базальтової вати - 0,05-0,055 Вт/м*К, у пінополістиролу - 0,05-0,07 Вт/м*К. Головне, щоб якість купуємого Вами піноскла була на висоті!

Застосування

Піноскло використовується для утеплення підлог, покрівель і підпокрівельного простору, а також стін:

 1. Котеджів;
 2. Житлових будинків різної поверховості;
 3. Дач і заміських будинків;
 4. Баз відпочинку і пансіонатів;
 5. Кінотеатрів і театрів;
 6. Столових, ресторанів, барів, кафе;
 7. Музеїв і картинних галерей;
 8. Офісів та конференц-залів;
 9. Промислових будівель і заводів;
 10. Банків, магазинів та ін.

Як бачите, купити піноскло - це дуже і дуже вигідно! Замовляйте піноскло за оптимальною ціною в інтернет-магазині Тривіта!